Poznaj idealny sos do wykorzystania w gastronomii

Majonez i sosy to jedna z najbardziej uniwersalnych i popularnych przypraw w gastronomii. Od cieszy się uznaniem konsumentów na całym świecie i stanowi dodatek do sosów dla lokali gastronomicznych. Nie tylko stanowi doskonały dodatek do kanapek, ale także pełni kluczową rolę w wielu potrawach serwowanych w restauracjach. Wyobraź sobie sosy dla gastronomii bez majonezu, ketchupu czy przypraw.  Poznaj wszelkie smakowe walory sosu Remia 800 ml, sosu serowego gouda's 850 ml czy wszelkich innych sosów dla lokali gastronomicznych. Więcej na ten temat dowiesz się właśnie tutaj!

Sosy dla lokali gastronomicznych w praktyce

Majonez to podstawa wielu sosów i dressingów. Nadają one potrawom niepowtarzalny smak i konsystencję. Klasyczny sos serowy 900g, 5 kg doskonale komponuje się z sałatkami, przekąskami czy marynowanymi potrawami. Sos koperkowy 900g to dodatek ziół, cytryny czy przypraw sprawia, że można dostosować jego smak do konkretnego dania. Na tym jednak się nie kończy. Dlatego w naszej ofercie dostępne jest jeszcze szersze spektrum możliwośći do wyboru. Przetestuj więc u siebie: 

  • Sos colesław 5kg,
  • Sos do pizzy z ziołami 5kg, 
  • Sos do gyrosa 900g, 
  • Sos curry 900g,
  • Sos samuraj 900g,
  • Sos remulada 900g,
  • Sos tysiąca wysp 900g.

Jakie sosy dla gastronomii przydają się w restauracjach?

Majonez czy sos sweet chili 1100g są nieodłącznym elementem wielu kanapek, burgerów i hot dogów. Kremowa konsystencja nadaje potrawom soczystość i przyjemną teksturę. Różnorodność sos sweet chili 1100g bądź sos piri piri 1000g to pełna mnogość wariantów na wyciągnięcie ręki dlatego. Sprawdź opcje takie jak czosnkowy, ziołowy czy pikantny,  a także: sos meksykański 1100g, sos louisiana barbecue 5kg,  bądź sos czosnkowy 900g.

Jakie jeszcze sosy dla gastronomii sprawdzają się w praktyce? 

Sos hot-dog remulada 5kg bądź sos amerykański 900g to prawdziwa klasyka kanapek i fast foodów. Sosy dla lokali gastronomicznych to niezwykle rozbudowana grupa produktów, które możesz dopasować bezpośrednio do własnych potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz np. sos czosnkowy do kebaba 5kg lub sos mexico 5kg, który urozmaici Twoje potrawy i równocześnie skraca czas konieczny na przygotowanie dania. Gotowy sos remia penaut sauce 800ml czy sos siracha ostry 500 ml to szybkie i tanie rozwiązanie, które dopasujesz bezpośrednio do własnych potrzeb. Zresztą sprawdź to i przetestuj sam w praktyce! Na pewno się nie zawiedziesz.