O SKLEPIE

Firma Fudi powstała w 2017roku, na bazie ponad 10 letniego doświadczenia i pracy w branży HORECA. Wieloletnia współpraca założyciela Fudi, nawiązane relacje i badanie potrzeb klientów zaowocowało założeniem własnej hurtowni, która prężnie rozwija się i poszerza grono klientów w całej Polsce. Posiadamy własną flotę aut dostawczych i szeroki asortyment produktów, który rozwijamy z każdym dniem . 

Wyróżniają nas szybkie i powtarzalne dostawy oraz wsparcie na każdym etapie współpracy dzięki życzliwej obsłudze klienta, która udzieli wszelkich potrzebnych informacji. Dzięki aktywnej sprzedaży i obsłudze zapewniamy obecnie dostawy na terenie 70% kraju. 

Naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie lokali gastronomicznych w wysokiej jakości produkty od renomowanych dostawców. W ofercie Fudi znajdą państwo zróżnicowane  produkty tj: frytkę, pieczywo, mięso, sosy, nabiał i wiele innych. Oferujemy towar do zaopatrywania lokali typu  fast-food, restauracji, kuchni azjatyckiej itp.

Doradcy regionalni dbają o relację, szerokość oferty, analizę potrzeb klientów i rynku. Przyjazne biuro call center każdego dnia przyjmuję zamówienia i organizuje możliwie realne dostawy. Wykorzystujemy elastyczne formy komunikacji dostosowane do potrzeb klienta.

Firma Fudi powadzi sprzedaż wyłącznie hurtową.