Dlaczego warto zamówić warzywa mrożone?

Warzywa mrożone to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i zdrową dietę. Ponadto pomagają one zachować różnorodność w swoich posiłkach. Warto zwrócić uwagę na wybrane warzywa mrożone, takie jak: mieszanka 2-składnikowa, brokuły mrożone, czy fasola żółta szparagowa mrożona. Do tego z kolei warto też zaliczyć z pewnością groszek mrożony, kalafior mrożony, papryka trio mrożona paski. Kupowane świeżo są często droższe, a także posiadają mocno ograniczoną datę przydatności do spożycia. Dlatego, jeśli szukasz warzyw, jak: fasola zielona szparagowa cięta, włoszczyzna mrożona, szpinak siekany mrożony czy mieszanka 9-składnikowa mrożona, to zapewniamy wysokiej jakości produkty. Oprócz tego kupisz u nas także paprykę czerwoną mrożoną paski oraz liście szpinaku mrożone. 

Świeżość i wartość odżywcza czyli jakie warzywa koniecznie wybierać?

Na pierwszy plan wysuwa się na pewno mieszanka 2-składnikowa. Stanowi ona połączenie dwóch różnych warzyw, które mogą być idealnym dodatkiem do wielu potraw. Na przykład w będzie to zielonego groszku i marchwi. oprócz tego zawsze warto też mieć brokuły mrożone, czyli źródło witaminy C, witaminy K, błonnika i przeciwutleniaczy. Fasola żółta szparagowa to warzywo o delikatnym smaku i chrupiącej konsystencji. Możesz ją podać jako zdrowy dodatek do obiadu. Opcjonalnie spróbuj użyć wszystkiego w sałatkach, bądź podsmażając na wokach lub umieszczając w duszonych potrawach.

Warzywa mrożone z perspektywy szefa kuchni lub indywidualnego nabywcy

Na pewno warto jest stosować. Groszek mrożony to jedno z najpopularniejszych warzyw mrożonych. Ma delikatny smak i jest bogaty w błonnik. Kalafior mrożony to z kolei nawet świetne pierwsze danie lub dodatek. Stosuj go szczególnie wtedy, gdy nie masz czasu na obieranie i krojenie świeżych warzyw. Papryka trio mrożona paski, to mieszanka trzech kolorów papryki: czerwonej, zielonej i żółtej. Fasola zielona szparagowa cięta ma ciekawe cienkie i delikatne strąki, które są gotowe do natychmiastowe użycia np. na patelni. Fasola ta jest niskokaloryczna. Włoszczyzna mrożona stanowi idealny dodatek, jeśli jesteś entuzjastów warzyw, takich jak marchew, pietruszka, selera czy por. Szpinak siekany mrożony to świetne źródło żelaza, witamin i minerałów. Możesz go dodawać do swoich smoothie czy omletów. Na pewno warto i się nie zawiedziesz. Mieszanka 9 składnikowa mrożona jest kompleksowym rozwiązaniem, które pozwoli Ci skomponować większość bardziej wartościowych posiłków. Natomiast papryka czerwona mrożona paski to świetny wybór, gdy nie masz czasu na ręczne cięcie warzyw.